B Vitamini Hangi Besinlerde Bulunur

B Vitamini Nelerde Var

B Vitamini Nedir

B Vitamini Eksikliği

B Vitaminin Faydaları

B Vitamini Fazlalığı



B Vitamini Fazlalığı



Genellikle zehirlenmeye sebep olmaz. Ancak çok yüksek dozlarda alınırsa zehirlenme görülebilir. Belirtileri; hissizlik, yürüyememe, cilt rahatsızlıkları, gözlerde ışık hassasiyeti, uykusuzluk, bitkinlik, baş ağrısı, çarpıntı, ishal şeklinde görülebilir.
B Vitamini Fazlalığı






B Vitamini Fazlalığı Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

6 Yorum Yapılmış "B Vitamini Fazlalığı"

harun enes demirkan

tamda ödevime uygun bişey

25.09.2013

Buğra

Çok güzel ödevimi yaptım teşekkürler

24.09.2013

ceren valdar

bence ben çok fazla anlamadım öğretmenim söledi bende yaptım

17.09.2013

Zeynep

Ben B vitamini zehirlenmesi yaşıyorum. Ve kesinlikle fazlası zarar. Hatta ciddi anlamda reaksiyonlara sebep oluyor. Bir kaç kere şok derecesine geldim. B12 fazlam var. Çok ciddi alerjilere sebep olabiliyor. B vitamininin herhangi birine alerjiniz olursa hiç birini kullanmayın. Birbirini tetikliyor. Sakın hafife almayın. Hemen dr gidin lütfen.

31.08.2013

Doğan

Yahu azlığında da hemen hemen aynı problemler, çokluğunda da. Zor iş valla insan vücudu olmak, hemen hemen herşeyin azı problem olduğu gibi çoğuda zarar. En yararlı şeyi bile çok tüketirseniz problem. Çokluğunu bilemiyorum lakin, bvitamini eksikliği için bemix diye bir ilaç var. 2-3 gün (günde 1 kere) den eksikliğimi giderdi. (az eksilmiş demekki :))

19.06.2013

Admin

B Vitamini Fazlalığı hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, B Vitamini Fazlalığı konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

28.01.2013


#



Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

B Vitamini, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014